Par mums

JA Travel  - dibināta 2018. gadā ar mērķi popularizēt Liepāju kā tūrisma galamērķi. Esam ģimenes uzņēmums, protams, īsteni liepājnieki ar  20 gadu starptautisku pieredzi tūrisma industrijā, līdz ar to vēl vairāk esam pārliecināti, ka Liepāja ir unikāls galamērķis, ko varam iesaiņot skaistā  sajūtu, pieredzes  un garšas komplektā.

CEĻOJUMU UN PASĀKUMU PLĀNOŠANA, DIZAINS UN VADĪBA

Esam dinamisks galamērķa vadības uzņēmums (DMC) Liepājā, kas nodrošina pilnu ceļojumu un pasākumu pakalpojuma klāstu privātpersonām un uzņēmumiem. JA Travel piedāvā visus jūsu galamērķa pārvaldības pakalpojumus, piemēram, viesnīcu rezervāciju, restorānu rezervēšanu, loģistiku, darba kolektīva pasākumu, komandas saliedēšanas pasākumus, mācību vizītes, darba semināra tiešsaistes nodrošināšanu, privātas dzimšanas dienas un citu svinību organizēšanu. Sadarbojamies ar vietējiem pakalpojumu sniedzējiem. Ceļojuma un pasākuma  produktu piedāvājam sekojošām mērķu grupām:   ģimenēm ar bērniem, pāriem, grupām sākot no 6 personām un korporatīviem  klientiem.

RADOŠS UN EKSKLUZĪVS

Izvēloties Liepāju un Liepājas rajonu mēs būsim visautentiskākie un  esam pirmā un vienīgā ienākošā tūrisma aģentūra Liepājā. Mēs pastāvīgi ieviešam jauninājumus un izstrādājam jaunas aktivitātes un produktus ekskluzīvai lietošanai mūsu partneriem un to klientiem.

Liepāja  - iedvesmas un nesteidzīga dzīves stila  un labsajūtas pilsēta!  Arvien vairāk ceļojumus mēs izvēlamies, ne tikai lai atpūstos un iepazītu jaunas vietas, bet lai piedzīvotu vietējo iedzīvotāju dzīves stilu un  iepazītu vietējo vērtības un paradumus.

Aicinām Jūs apciemot  un izbaudīt mūsu Liepāju, iemūžinot skaistus dzīves mirkļus kopā!

Lai skaisti kopā būt - Liepājā!

Uz tikšanos!

JA Travel

Jānis&Agita